a b
Hangar / Asfalt / Lab
Adaptör Kiti
Pil Test Cihazı
Zemin test cihazlarıATEQ havacılık üretimi ve bakımı için tam seri ürünler geliştirmiştir.

  • Breaking News : ATEQ Havacılık Pitot Statik Adaptör Üreticisi, Cobra Sistemleri Aldı.
    www.cobrasys.com
  • Otomatikleşmiş Pito Statik test cihazları hem iç mekan ( labaratuar ve atölyeler ) hem de dış mekan ( hangarlar ve pistler ) için kullanılabilir. ADSE yükseklik ölçerler, rüzgar ölçerler, varyometreler, basınç sensörleri, hava veri hesaplayıcıları gibi uçuş ekipmanlarına bağlı tüm basıncı kontol edebilir. Cihazlarımız en üst düzey doğruluk oranına sahiptir, kullanıcı dostu, sağlam ve kolayca kişiselleştirilebilirdir. Bütün ADSE’ lerimiz ( ADSE 712 ve 543 hariç ) on binde yedi oranında RVSM uyumlu ve RVSM gerekliliklerinin çok üzerinde standartlara sahiptir.
  • Pito Statik adaptörleri tüm hava araçları içindir.
  • İç mekan ve dış mekan için %5 hidrojen ve nitrojenli sızıntı dedektörleri
  • Batarya tipine göre geniş çaplı güç sağlayıcıları batarya test cihazı
  • Standart ve karmaşık hava araçlarındaki elektrik devamlılığını sağlamak için Bağlantı ve Döngü rezistans test cihazı

20 Yıldan uzun zamandır, OMICRON havacılık, uzay boşluğu, otomotiv ve medikal endüstrileri için üretilen ölçümleme ve kontrol sistemleri alanında uzmanlaşmıştır.

OMICRON’u havacılık uçuş kontrol ekipmanları geliştirmeye sevk eden basınç ve elektronik ölçümlemelerdeki tecrübe ve başarısıdır.

2008’de OMICRON, ATEQ grubun bir üyesi olmuştur. Bu birleşme ATEQ’in, kendi müşterilerine saha servisi, taleplerine en uygun ekipmanı önermenin yanı sıra onların ihtiyaçlarına olabildiğince hızlı cevap verebilmesini sağlamıştır.

ATEQ’in birinci önceliği her zaman, piyasadaki en kaliteli cihazları ve servisi sağlamak olmuştur.