a b c d


F6 Serisi Leak Tester
Yeni F28+ leak tester
Yeni D620 flow testerATEQ , montaj hatları veya laboratuvarları için otomatik kaçak test makineleri ve sızıntı test sistemlerinin dünya bir numaralı tedarikçisidir. Kuruluşundan 42 yıl sonra, ATEQ şu anda 37 ülkede, dünya çapında 5.000'den fazla müşteriye kurulu 150.000'den fazla sızıntı test cihazı satan ve hizmet veren 170 milyon € 'luk bir şirkettir.

Montaj hatları için Sızıntı Testi teknolojilerinde dünya lideri olarak konumlanan ATEQ, elektrik test cihazlarından basınç ve debi kalibratörlerine kadar tüm uluslararası kalite standartlarında izlenebilir basınç ve akış kalibrasyon hizmetleri sunan bir dizi endüstriyel kalite kontrol ekipmanı geliştirmiştir.

Referans müşteriler şunlardır: Ford, GM, Chrysler, Toyota, Nissan, Honda, Mitsubishi, Mazda, Subaru, Hyundai, Kia, Samsung, Daewoo, Renault, Peugeot, Citroen, Iveco, Land Rover, Volskwagen, BMW, Mercedes, Audi, Fiat, Valeo, Nippon-Denso, Delphi, Sony, Toshiba, Baxter, HP, 3M, L'Oreal, Philips, Siemens, Alcatel-Lucent, Schlumberger, Astra-Zeneca, Electrolux, Grohe, Whirlpool,…